Koło Naukowe Doktorantów Biologii i Geografii

Pierwsze interdyscyplinarne Koło Naukowe Doktorantów Biologii i Geografii Wydziału Geograficzno-Biologicznego Uniwersytetu Pedagogicznego zostało założone w 2014 roku. Wśród celów działalności koła można wyróżnić m.in. szeroko pojęty naukowy rozwój doktorantów, tworzenie interdyscyplinarnych zespołów badawczych, popularyzowanie nauki oraz integracja środowiska doktorantów. W ramach swojej działalności, członkowie koła biorą aktywny udział w zajęciach popularnonaukowych dla dzieci w szkołach oraz innych placówkach oświatowych jak również prowadzą warsztaty i wykłady na Uniwersytecie Dzieci i Rodziców UP. Ponadto doktoranci biorą udział w promocji nauki podczas Festiwalu Nauki w Krakowie oraz Nocy Naukowców. Oprócz działalności popularnonaukowej, członkowie koła rokrocznie włączają się w organizację Akcji SOS Uczelnie Schroniskom, podczas której charytatywnie pomagają zbierać jedzenie, pieniądze oraz inne przedmioty dla bezdomnych zwierząt z krakowskiego schroniska.

KOŁO NAUKOWE DOKTORANTÓW ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW STUDIÓW DOKTORANCKICH WYDZIAŁU GEOGRAFICZNO-BIOLOGICZNEGO UP.

OPIEKUN KOŁA: dr hab. Magdalena Nowak-Chmura, prof. UP
KONTAKT: mgr Magdalena Semla, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.